قوانین و مقررات

کاربر گرامی به منظوراستفاده بهتر از خدمات فروشگاه اینترنتی تابالوگا  لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید :

توجه داشته باشید که عضویت ، خرید و استفاده شما از هر یک از خدمات و محصولات به منزله آگاه بودن و پذیرفتن قوانین فروشگاه تابالوگا محسوب می گردد .

 

قوانین عمومی :

کلیه فعالیت ها و اصول حاکم بر فروشگاه اینترنتی تابالوگا ، منطبق با قوانین تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کننده کشور ایران می باشد .

در صورت هر گونه تغییر در رویه فروشگاه ، موارد تغییر یافته درهمین صفحه بروز رسانی می شود و برای پیشگیری ازهرگونه مشکل و ابهام احتمالی حتما قبل از هر سفارش موارد ذکر شده در صفحه قوانین و مقررات را مشاهده و بررسی نمایید .

 

حقوق قانونی :

حق وحقوق کلیه مندرجات ( کاراکتر، تصاویر و مطالب و … ) به صورت کامل و انحصاری متعلق به فروشگاه اینترنتی تابالوگا می باشد .

برای تمامی محتویات داخل وبسایت اعضای تیم تابالوگا به صورت شبانه روزی در حال تلاش هستند ، در نتیجه استفاده غیرمجاز از موارد فوق از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.  

تمامی مطالب و مقاله های ما پس از تحقیق ، کارشناسی و مشورت با روانشناس های متخصص جمع آوری و ارایه می شود ولیکن ما مسئولیتی در قبال آن ها نداریم .

کلیه توضیحات مندرج در قسمت توضیحات کالا منطبق با توضیحات مندرج در سایت یا کاتالوگ شرکت سازنده یا نماینده رسمی آن در ایران می باشد .

تصاویر محصولات موجود در سایت ممکن است بر اثر تنظیمات گرافیکی کمی با محصول متفاوت باشد . ما متعهد هستیم که کالای ارسالی به طور کامل با توضیحات داخل سایت ما منطبق باشد.

کلیه حقوق مرتبط با افزایش و کاهش محصولات سایت و یا قطع فروش به صورت کلی و یا جزئی و هرگونه تغییر فنی وبسایت برای تابالوگا محفوظ است.

چنانچه یک مرتبه ، طبق اطلاعات فرم ثبت نام یا فرم سفارش کاربر ، محصول درخواستی وی در زمان مقرر ارسال شود و کاربر به دلیل درج اطلاعات نادرست ، اطلاعات ناقص و یا به هرعلت دیگری ( بدون هماهنگی ) قادر به دریافت مرسوله نگردد ، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار می باشد .

 

شرایط ارتباط با مشتری :

ما تنها در صورت لزوم از طریق شماره ها و یا ایمیل درج شده در بخش ” تماس با ما ” با کاربر تماس خواهیم گرفت

 

شعب تابالوگا :

فروشگاه اینترنتی تابالوگا در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد ، کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی ما از طریق دفتر اصلی این مجموعه انجام می‏پذیرد .

 

شرایط تحویل کالا :

شرایط و روش های ارسال کالا به طور کامل در قسمت ” روش های ارسال محصولات ” شرح داده شده است .

سفارش هایی که در روز های کاری هفته تا قبل از ساعت ۱۵ به ثبت برسند ، در همان روز تحویل داده می شوند . درغیر اینصورت در اولین روز کاری بعدی تحویل داده خواهند شد

اگر در نشانی ثبت شده ، شخصی به جز سفارش دهنده کالا را دریافت کند ، نماینده سفارش دهنده تلقی شده وتابالوگا مسئولیتی برای شناسایی رابطه و نسبت آن فرد با سفارش دهنده نداشته و کالا تحویل داده شده محسوب می گردد .

 

مرجوعی کالا :

شرایط استرداد کالا به طور کامل در قسمت مرجوعی کالا شرح داده شده است .

 

برای رفاه حال و راحتی شما کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط ما بررسی می شود ، در صورت وجود نقص در کالا و یا تحویل اشتباه سفارش ، مشتری می بایست مغایرت و یا ایراد را حداکثر طی ۲۴ ساعت به فروشگاه اطلاع دهد ( رفع کردن این مشکل به عهده تیم تابالوگا می باشد ) .

بدیهی است برای مرجوع شدن کالا شرایط اولیه کالا مانند سلامت ، پلمپ و … می بایست حفظ شده باشد و مورد تایید تابالوگا قرار گیرد .

 

 

شرایط حمل و نقل :

اگر در حین حمل و نقل مرسوله خسارتی وارد گردد ، صد درصد خسارت برعهده مجموعه باربری و تیم تابالوگا است ، اما اگر پس از تحویل کالا خسارت وارد گردد بدیهی است که مسیولیت بر عهده خریدار می باشد . در نتیجه مشتری همان لحظه تحویل گرفتن موظف به بررسی و تایید می باشد ( چند لحظه معطل شدن مسیول حمل و نقل از قبل توسط ما هماهنگ شده است پس با دقت بررسی کنید ) .

 

تعریف کاربر ( مشتری ) :

فردیست که با مشخصات صحیح مندرج در فرم ثبت نام خود اقدام به خرید یا هرگونه استفاده از خدمات تابالوگا نماید .

 

 ارتباطات الکترونیکی :

زمانی که شما از سرویس‌‏ها و خدماتتابالوگا استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت کرده ، خرید می ‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی تابالوگا ایمیل می‏‌زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد ، شما موافقت می‌‏کنید که تابالوگا به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی ) به درخواست شما پاسخ دهد .

تنها مرجع رسمی ما برای ارتباط با شما ، پایگاه رسمی ما ، به طور مشخص یعنی www.Tabalooga.com است.

 

استثنا :

چنانچه بعد از ثبت سفارش کاربر ،  مشکلی در ارسال سفارش به وجود بیاید ( مانند تشخیص ایراد در کالا پیش از ارسال و … ) حق لغو کردن سفارش برایتابالوگا محفوظ می باشد . در شرایط مذکور ما موظف به عودت مبلغ پرداختی کاربرطی ۴۸ ساعت و یا تهیه و ارسال سفارش درخواستی حداکثر با یک هفته تاخیرهستیم .

 

موارد مذکور در صفحه ” قوانین و مقررات” جایگزین کلیه توافقات قبلی می گردد .

فروشگاه ما  ممکن است دارای لینک هایی در سایت های دیگر و یا به سایت های دیگر باشد . بدیهی است این سایت ها تحت کتنرل فروشگاه اینترنتی تابالوگا نمی باشند.

خدمات پس از فروش ( گارانتی ) برعهده شرکت ضمانت کننده محصول می باشد.

 

تعهدات :

تیم ما به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و نیز با استفاده از آخرین فناوری های روز متعهد هستیم حتی المقدور از حریم شخصی کاربران خود دفاع کنیم .