استرداد کالا

بررسی محصول  :

برای رفاه حال و راحتی شما کلیه سفارشات قبل از ارسال توسط ما بررسی می شود ، با این حال توصیه می کنیم در هنگام دریافت به طور کامل مرسوله را از نظر سلامت ظاهری و تعداد اقلام بررسی نمایید .

 

مشکل در محصول / ارسال  :

در صورت رعایت موارد زیر از سوی کاربر، رفع کردن این مشکل و هزینه ارسال به طور کامل برعهده تیم ما می باشد :

کاربرمی بایست  در صورت وجود هرگونه نقص در کالا و یا تحویل اشتباه سفارش ، مشکل پیش آمده را حداکثر طی ۲۴ ساعت به فروشگاه اطلاع دهد .

اگر علت مرجوعی هر گونه مشکل فنی در محصول باشد ، در صورتی که شرایط اولیه کالا مانند سلامت ، پلمپ و … حفظ شده باشد ، شما می توانید تا یک هفته پس از ثبت سفارش محصول خریداری شده را مرجوع نمایید و در صورت تایید کارشناسان تابالوگا ، ما موظف به جایگزینی محصول به همراه ارسال رایگان و یا بازگشت کامل وجه هستیم .

 

انصراف از خرید :

اگر کاربر قبل از ارسال سفارش انصراف خود را اطلاع دهد مبلغ بدون هیچ مشکلی حداکثر ظرف ۴۸ ساعت به طور کامل به حساب مربوطه برگشت داده خواهد شد .

در صورتی که انصراف پس از ارسال سفارش از انبارصورت گیرد ، کاربرمی بایست مرسوله را کاملا پلمپ و بدون هیچ گونه تغییری ارسال نماید . هزینه ارسال نیز به عهده خریدار می باشد . پس از بررسی محصول و تایید سلامت آن توسط کارشناسان ، حداکثر ظرف ۴۸ ساعت مبلغ به طور کامل برگشت داده خواهد شد .

 

تغییر در سفارش :

قبل از موعد ارسال به راحتی می توانید تنها با یک تماس سفارش خود را تغییر دهید .

اگر پس از ارسال سفارش از انبار درخواست تغییر داده شود ، هزینه ارسال مجدد به عهده خریدار می باشد .